رفتن به محتوای اصلی

از یك كارگزار بيمه چه انتظاری دارید ؟

وظایف یک کارگزار بیمه چیست ؟وظایف یک کارگزار بیمه چیست ؟ بد نیست اول بدانیم كارگزار بيمه كيست و شما چه انتظاری می بایست از این نهاد حقوقی داشته باشید ؟ کارگزار بیمه به موجب قوانين ، مجاز به عرضه خدمات بيمه در صنعت بيمه مي باشد و در این بازار پرآشوب همیشه به دنبال شرایطی خاص برای مشتریان خود خواهد بود.

هميشه اين سئوال مطرح مي شود كه براي خريد بيمه نامه چه نيازي به واسطه است ؟

آيا بهتر نيست بيمه نامه مورد نیاز خود را از شركت هاي بيمه بصورت مستقيم خريداري نمائیم ؟ 

چه شخص و یا نهادی صلاحیت مشاوره در خصوص بیمه های بازرگانی و صنعتی شما را دارد ؟

آیا خود کارکنان شرکت  های بیمه می توانند به عنوان یک مشاور اقدام نمایند (؟؟) و در صورت بروز اختلاف به نحوی ما را هدایت کنند که بتوانیم خسارت خود را بگیریم ،   اگر اینگونه بود که این همه مشکلات و همهمه وجود نداشت که بگویند ، بیمه گر خسارت را پرداخت نمی کند! و فرهنگ بیمه از مبنا دچار نقص بشه !

فرض کنید زمانیکه می خواهید تلويزيون ، مبل و يا … بخرید به نمايندگي ها ي مربوطه می روید و آنها شما را با محصولات خودشان به بهترين وجه آشنا مي كنند!

و زمانیکه مي پرسيم برند الف خوب است و یا ب ؟؟  مطمئنا هركدام از فروشنده ها از برند خودشان تعریف ميکنند و شما هم بلاتكليف !! از فروشنده اي كه چرب زبون تر است خريد مي كنید و بعد متوجه می شوید بسیاری از مطالب ضروری به شما گفته نشده است .

 پس چگونه و به چه روشي بايد یک بيمه نامه مطمئن بخریم که در آینده با بی انصافی نگوییم ، بيمه كه خسارت نمي دهد! اجازه دهید با شما صادق باشیم ، اكثر فروشندگان بيمه هم مانند ساير فعاليت ها و يا كسب و كار ها براي پاسخ گویی به نياز شما تخصص کافی را ندارند! و يا به درستي متوجه درخواست شما نمي شوند!

بگذاريد ساده و با ارادت خدمتتان عرض کنیم ، بهترين نهادی كه در بازار بيمه ميتواند پاسخگوی شما باشد ، قطعا یك كارگزار بیمه است ، نهاد حقوقی که با همه بيمه گران در ارتباط است و فروشنده بيمه نامه هم محسوب نمی شود ، بلكه فقط یك خريدار حرفه اي است .

شما می بایست از کارگزاری بخواهيد تا بسته به نياز شما بيمه نامه اي را طراحي و اين بيمه نامه را براي شما خريداري نماید ، مراحلی که ما برای ارائه یک خدمات مناسب طی می کنیم بصورت زیر می باشد :

  • در رابطه با بيمه نامه هاي موجود در بازار ، ما مي توانيم در راستای نياز شما از بيمه گران مختلف نرخ و يا حق بيمه را استعلام بگيريم و به شما کمک نماییم با یک مقايسه حرفه اي تفاوت های بین شرکت های بیمه را بدانيد و تصميمی منطقی اتخاذ نمایید .
  • با شناختی كه از بازار داريم و با استفاده از گزارش هاي مالي و توصيفي بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، ارزيابي صحيحي را از بازار بیمه ارائه نماییم .
  • بيمه نامه مورد نیاز شما را تهيه مي كنيم و در زمان بروز حوادث و ایجاد خسارات ، همراه شما هستیم و این یک وظیفه کاملا قانونی است.

نکته : باور داشته باشید ، ما به واقع نياز هاي شما را مي دانيم و براي آنها ارزش قائليم.

مخفی

رمز عبورم را فراموش کرده ام

مخفی

رمز عبورتان را فراموش کرده اید؟ لطفا شماره موبایلتان را در زیر وارد کنید.

برگشت به ورود

بستن
برگشت به بالا